Денісова розповіла про долю звільнених 29 грудня з полону бойовиків українців

Наразі звільненим з полону бойовиків шукають роботу, яка передбачає надання житла, а Офіс президента домовляється про купівлю їм квартир

Офіс президента веде переговори про купівлю квартир звільненим 29 грудня з полону донбаських бойовиків українцям, а секретаріат уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової допомагає вирішувати їхні проблеми, повідомила сама Денісова в понеділок, 24 лютого.

Зокрема, вона розповіла, що звільнені люди, які мали потребу у відновленні документів, що посвідчують особу та громадянство, їх вже отримали.

Денісова зазначила, що за її сприяння Служба зайнятості виконала для цих громадян роботу з пошуку вакансій, які передбачають надання житла. Більшість на ці пропозиції погодилась. Водночас 12 осіб з числа звільнених досі не визначились з місцем роботи та проживання.

Також уповноважена ВР з прав людини повідомила, що Офіс президента України Володимира Зеленського проводить переговори про купівлю квартир для звільнених 29 грудня українців, а поки триває цей процес, громадяни забезпечені тимчасовим житлом, а деякі з них виявили бажання проживати у своїх рідних і близьких.

Денісова також зазначила, що 27 лютого відбудеться засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних із визнанням осіб такими, що були позбавлені волі внаслідок збройної агресії проти України, яка розгляне питання й ухвалить рішення про виплату грошової компенсації в розмірі 100 тис. грн.

Вона також запевнила, що всім звільненим було надано висококваліфіковану медичну допомогу, зокрема стоматологічну. Крім того, 11 осіб завершують курс реабілітації в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни «Циблі».

Нагадаємо, що 29 грудня 2019 року Україна звільнила з полону донбаських бойовиків 76 своїх громадян, віддавши натомість бойовикам понад 100 їхніх поплічників, більшість з яких підозрювали у тяжких злочинах, а декого з них за такі злочини було засуджено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук