Депортовані українці закликали Януковича не підписувати мовний закон

Марта Кривецька, 19 липня 20126060
Депортовані українці закликали Януковича не підписувати мовний закон
фото orbita.dn.ua
Віктор Янукович

Риторика мовного закону Ківалова-Колесніченка рясно замаскована фразами про державну українську мову, однак він скерований не на захист мовних прав громадян України, а навпаки, може спричинити тотальний наступ не тільки на українську мову, культуру, і призвести до фактичного розколу і протистояння українського суспільства.

Про це йдеться у зверненні об’єднання товариств депортованих українців «Закерзоння» до президента України.

«Антиукраїнський «мовний» закон Ківалова-Колесніченка аж ніяк не є втіленням в Україні норм «Європейської хартії регіональних мов або мов меншин». В Україні не існує жодних загроз для російської мови. Навпаки, ми з усією відповідальністю заявляємо, що в сучасній Україні існує повсякденна реальна загроза для повноцінного функціонування нашої рідної української мови», - зазначено у зверненні.

«Ми розуміємо, що цей закон спрямований на те, щоб в черговий раз відволікти увагу українського народу  перед черговими виборами від відчутних провалів правлячої партії, почесним керівником якої Ви є, в економічній, соціальній, зовнішньо-політичній сферах і продемонструвати електорату свою всесильність. Але цей закон є вкрай небезпечним за своїми непередбачуваними негативними наслідками для української державності і всього українського суспільства», - стверджують автори звернення і вимагають не підписувати антидержавний «мовний» закон  Ківалова-Колесніченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук