Депутати ЛМР розширили майбутній паркінг на площі Петрушевича

ЕкономікаКатерина Родак, 14 лютого 20198231
Депутати ЛМР розширили майбутній паркінг на площі Петрушевича
фото ЛМР
На площі Петрушевича мають збудувати дворівневий підземний паркінг

Під час засідання сесії 14 лютого депутати Львівської міської ради збільшили земельну ділянку для будівництва підземного паркінгу на площі Петрушевича.

Згідно із прийнятою ухвалою, ЛКП «Львівавтодор» отримає ділянку площею 0,1317 га на площі Петрушевича для будівництва підземного дворівневого паркінгу та реконструкції існуючого скверу.

У травні 2018 року Львівська міська рада уже виділила «Львівавтодору» 0,7015 га на площі Петрушевича під підземний паркінг. Нинішнє рішення сесії фактично збільшує площу майбутнього паркінгу до 0,8 га.

Синім кольором на схемі позначена територія площі Петрушевича, яку раніше виділяли для будівництва підземного паркінгу. Зеленим кольором позначено землю, яку додали під паркінг 14 лютого

Паркінг планують розташувати під існуючим сквером та парковкою, він матиме кілька в’їздів та виїздів. За попередніми розрахунками, підземний паркінг вміщатиме 300 авто, ще близько 40 автомобілів можна буде залишити на наземному паркінгу. Після будівництва підземного паркінгу також планується відновлення та збільшення площі існуючого скверу на площі Петрушевича.

Дворівневий підземний паркінг будуватиме інвестор, якого визначать на відкритому конкурсі. Орієнтовна вартість будівництва паркінгу складає 5 млн євро.

Нагадаємо, що на місці старих кіосків на площі Петрушевича активно будують офісний центр, який зовні дещо нагадуватиме Центр Шептицького. Також біля на вул. Волоській біля Стрийського ринку мають збудувати 6-поверховий паркінг та офіси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук