Депутати Львівщини за передачу гуртожитків області у власність громадськості

Сьогодні, 3 липня, на засіданні постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради депутати підтримали Цільову програму передачі гуртожитків Львівської області у власність територіальних громад.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛОР.

Термін реалізації вказаної Програми розрахований на 2014–2015 роки. Зауважено, що передачі у власність територіальних громад та приватизації мешканцями підлягають гуртожитки, які є об’єктами права державної чи комунальної власності, та гуртожитки, які перебувають у повному господарському віданні чи в оперативному управлінні підприємств, установ, організацій з управління житловим фондом незалежно від форми власності, крім гуртожитків, що перебувають на балансі військових частин, закладів, установ та організацій Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ України.

Для реалізації Програми, зазначено в повідомленні, потрібно 22258,3 тис. грн: зокрема, з державного бюджету – 11129,15 тис. грн та 11129,15 тис. грн з місцевих бюджетів та інших джерел.

Окрім того, на сесії обласної ради депутати планують звернутись до Верховної Ради України та президента України щодо прийняття Закону України із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук