Депутати Львівської міськради не ходять за порадами до капелана

10 лютого 20113900

Капелан Львівської міської ради отець Орест Фредина зазначив, що депутати ще не зверталися до нього за конкретними порадами. «Поки що я до них (звертаюся). Я думаю, що зараз є такий період, коли ми сіємо, а проростить Бог. Наша справа – сіяти з надіями. Ми зустрічаємося, розмовляємо, як нормальні живі люди, і, думаю, на щодень маємо один одному багато що сказати, і один одного маємо багато чим підтримати. На початку сесії ми маємо молитву і коротеньке слово», - розповів о. Орест Фредина.

«Я би хотів, щоб ініціатива зустрічі виходила від депутата. Я своє служіння скромне бачу і розумію, якщо хтось хоче скористати, я завжди відкритий і радий допомогти. Це перші кроки, які ми робимо. Не треба приспішувати подій», - вважає він.

Отець Фредина додав, що наразі у нього немає визначених обов’язків. «Ми ще вчимося… Я собі так би бачив, щоб в компетенцію входило молитися, молитися за тих людей, які тут працюють, і запрошувати їх до молитви. Якщо би це нам вдалося - один одному помогти на щодень, пригадати ту пам'ять Богоприсутності, мені здається, ми би досягли того, що людям найбільше треба, тобто щастя. Слово «щастя» зі старослов’янської мови звучить як «соучастія», «сопричастя», отже живої душі з живим Богом. Всі шукають щастя, але не всі шукають там, де воно є», - запевнив отець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук