Депутати Львівської облради пропонують виділити «Львів ТБ» додаткових ₴4 млн

Під час засідання комісії з питань культури та ЗМІ Львівської обласної ради депутати проголосували за необхідність виділити комунальному телеканалу «Львів-ТБ» додаткові 4 млн грн з бюджету області. Тепер цю пропозицію комісії мають розглянути депутати на найближчій сесії обласної ради.

Раніше Львівська обласна рада виділила на фінансування КП «Львів-ТБ» у 2016 році лише 2 млн 800 тис грн. За словами заступниці директора департаменту інформаційної політики ЛОДА Марії Вагіли, цих грошей може вистачити лише на зарплати працівникам телеканалу. На думку директора «Львів-ТБ» Ярослава Антонійчука, реальна кількість грошей, які потрібні каналу – це 7 млн грн.

Також для підтримки обласного телеканалу депутати пропонують передати йому частину коштів, які закладені в бюджеті на трансляцію засідань сесії обласної ради - а це 800 тис. грн. Якщо сесія облради підтримає таку ідею, частину засідань транслюватиме «Львів-ТБ».

Також члени профільної комісії рекомендують депутатам встановити орендну плату для КП «Львів-ТБ» у розмірі 1 грн.

Комісія на засіданні планувала дати оцінку діяльності директора «Львів-ТБ» Ярослава Антонійчука. Але депутати так і не прийняли рішення з цього приводу. Тепер роботу Ярослава Антонійчука оцінюватиме обласна рада, яка й вирішить розірвати трудову угоду з ним, чи продовжити співпрацю.

Головною претензію до Антонійчука була недостатня кількість прибутків, які продемонстрував канал в 2015 році. За минулий рік підприємство заробило 280 тис. грн. На думку Ярослава Антонійчука, оцінку діяльності телеканалу має робити профільна комісія, що складалась би з фахівців у цій сфері.

«Національна рада з питань телерадіомовлення дає каналу задовільну оцінку, а депутати кажуть, що ні. Для мене це нонсенс», - зазначив Ярослав Антонійчук.

За словами Антонійчука, «Львів-ТБ» планує провести ребрендинг – змінити назву та провести промоцію каналу. Це має допомогти з популяризацією «Львів-ТБ». За словами директора, у стратегії розвитку каналу на 2016 рік є домовленості з майбутніми рекламодавцями та заплановано чимало проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук