Депутати Львова просять силовиків перевірити Садового

Наталія Зубрицька, 11 квітня 20130
Депутати Львова просять силовиків перевірити Садового
фото www.pohlyad.com
Універмаг «На Ринку», Шевська,1

Депутати Львівської міськради звернулися до Президента України, голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України, голів СБУ, МВС щодо нежитлових приміщень на вул. Шевській,1 у Львові. Відповідне звернення на сесії Львівської міської ради 11 квітня зачитав депутат міськради від фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак.

Він нагадав, що 29 вересня 2011 року міськрада затвердила ухвалу «Про розгляд протесту прокурора Львова», що передбачала вилучення з переліку об’єктів, які підлягають приватизації способом викупу нежитлових приміщень на вул. Шевській,1 площею 1850,4 кв м.Депутат сказав, що 23 грудня 2011 року Господарський суд виніс рішення за позовом АТЗТ "Львівський універмаг "На ринку" про визнання ухвали недійсною. Також «свободівець» нагадав, що 21 січня 2013 року суд виніс рішення, яким зобов’язав укласти договір купівлі-продажу. Згідно з рішенням, вартість нежитлових приміщень – 7,8 млн грн. Апеляційний суд у лютому залишив рішення суду першої інстанції.

Депутат додав, що ринкова вартість нежитлових приміщень на вул. Шевській значно перевищує суму, що зазначена в експертній оцінці. «Фактично один квадратний метр у центральній частині міста оцінили у 3,5 тис. грн. Водночас вартість не може бути меншою, ніж 20-24 тис. грн», – каже депутат.

За його словами, депутатів обурює той факт, що попередню експертну оцінку, яка визначила 6,5 млн грн без ПДВ, провело ПП "Львівська експертно-консультаційна служба". "Виконувача обов’язків начальника управління комунальної власності зобов’язали підписати договір купівлі-продажу нежитлових приміщень, за яким майно переходить у власність "Львівського універмагу "На ринку", – наголошує депутат.

Лопачак сказав, що через такі дії міський бюджет недоотримав 30 млн грн.

Відтак депутати вимагають повернути приміщення  у власність територіальної громади Львова.

Водночас, як повідомляє Львівська міська рада, 8 квітня 2013 року в примусовому порядку в процесі виконавчого провадження управління комунальної власності міськради було змушене оформити договір купівлі-продажу нежитлових приміщень 3,4,5 поверхів на вул. Шевській, 1 у Львові.

Державним виконавцем було зобов’язано оформити договір купівлі-продажу незважаючи на відсутність діючої оцінки об’єкта продажу, та незважаючи на подані управлінням комунальної власності заяви і заперечення на адресу Господарського суду Львівської області та неодноразово на адресу відділу примусового виконання рішень управління ДВС. Усі звернення управління комунальної власності залишились без реагування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук