Депутати підтримали запровадження в львівській мерії посад омбудсменів

Депутати підтримали введення посад омбудсмена з питань захисту прав та інтересів людей з інвалідністю та бізнес-омбудсмена

Депутати підтримали запровадження в львівській мерії посад омбудсменів
фото ЛМР
Під час повторного голосування депутати підтримали рішення про запровадження нових посад

У четвер, 13 лютого, під час пленарного засідання сесії Львівської міськради депутати підтримали запровадження у мерії посад омбудсменів. За це рішення депутати голосували двічі, спершу рішення підтримали лише 32 депутати, яких не достатньо для ухвалення рішення, однак під час повторного голосування його підтримали уже 35 депутатів.

Депутатам пропонували внести зміни в структуру виконавчих органів Львівської міськради, додавши дві нові посади – омбудсмена з питань захисту прав та інтересів людей з інвалідністю та бізнес-омбудсмена, які також мали б бути заступниками міського голови.

Як вказано у проекті ухвали, такі посади запровадили для «забезпечення соціальної захищеності осіб з інвалідністю і гарантування їм рівних зі всіма іншими громадянами можливостей», а також для «розвитку підприємництва та координації роботи підприємців».

Окрім створення посад, депутати також підтримали кандидатуру Сергія Кіраля на одну із них.

Сергій Кіраль, який раніше очолював управління зовнішньоекономічних відносин міськради та був депутатом Верховної Ради України, відтепер обійматиме посаду бізнес-омбудсмена, на якій сприятиме залученню інвестицій, створенню нових робочих місць та підприємств. Натомість посада омбудсмена з прав людей з інвалідністю наразі вакантна та обговорюватиметься з громадськістю. Про це під час розгляду проекту ухвали заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук