Депутати пропонують створити Єдиний держреєстр ветеранів війни

Відповідний законопроект зареєстрували в парламенті

Очікується, що такі зміни у законодавстві дозволять посилити соцзахист учасників бойових дій

У Верховній Раді України у понеділок, 28 січня, зареєстрували законопроект № 9508, який передбачає створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Документ розробили у парламентському комітеті у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, пише Інтерфакс-Україна.

Проект передбачає зміни до закону про статус ветеранів війни. Пропонується створити Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Відповідальним за реєстр мають намір визначити Міністерство у справах ветеранів.

Реєстр пропонують створити, щоб вести облік ветеранів, реалізовувати їх право на пільги та соцгарантії, відслідковувати їх потреби та координувати діяльність різних органів.

Інформацію реєстру мають намір захищати, як конфіденційну.

Уряду мають намір доручити визначити порядок створення, ведення, доступу до відомостей Реєстру та їх використання, порядок одержання інформації з інших реєстрів і інформаційних баз даних щодо фізичних осіб для внесення до Реєстру.

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз подякувала за розробку документу. Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук