Депутати від УГП хочуть обмежити доступ до «Цвинтаря орлят» у Львові

СуспільствоАК, 21 жовтня 201615650
Депутати від УГП хочуть обмежити доступ до «Цвинтаря орлят» у Львові
Депутати хочуть обмежити доступ до кладовища, щоб уникнути «симетричних» провокацій»

Українська галицька партія звернулася до влади Львова з тим, щоб тимчасово обмежити доступ до «Меморіалу орлят» на Личаківському цвинтарі та вжити належних заходів щодо підвищення безпеки інших польських поховань у Львові, повідомляє Zbruc.eu.

Відповідну заяву з вимогою обмеження доступу на польський військовий меморіал у Львові зачитав на сесії міськради депутат від УГП Ігор Дякович. Загалом фракція цієї партії у Львівській міськраді налічує чотирьох депутатів.

«З метою уникнути можливих «симетричних» провокацій, актів вандалізму та плюндрування польських військових поховань в Галичині і, зокрема, у Львові Українська галицька партія закликає: тимчасово обмежити доступ до польського військового меморіалу на Личаківському цвинтарі у Львові та вжити належних заходів щодо підвищення безпеки інших польських поховань у Львові», – заявив, зокрема, Ігор Дякович.

У тексті заяви, опублікованому на партійному сайті УГП, також є заклик до львів’ян вшанувати пам’ять всіх полеглих у боях 1918-20 років і взяти участь у традиційному молебні на місці українських і польських військових поховань 1 листопада.

Варто зауважити, що подібні депутатські заяви за процедурою потрапляють на розгляд секретаріату міськради і відображають лише позицію партії. Якщо ж депутати з УГП наполягатимуть, то на наступному засіданні цю заяву можуть винести на загальне голосування депутатів міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук