Державні і приватні компанії США допоможуть українським фермерам

ЕкономікаРоман Ганкевич, 21 травня 20156920
Українські фермери отримають підтримку від американських компаній

Міністерство аграрної політики та продовольства України працює з американськими бізнес- та державними структурами для розширення можливостей розвитку малих і середніх фермерських господарств в Україні.

Про це у середу зазначив заступник міністра Владислава Рутицька, яка перебуває з візитом у США, пише «Укрінформ».

«Ми очікуємо побудову якісних інструментів між OPIC (Корпорацією приватних закордонних інвестицій США. – ред.) та американськими компаніями, представленими в Україні в якості інвесторів, щоб за допомогою цього у нас була можливість фінансувати наш малий та середній фермерський бізнес», - розповіла вона про один із аспектів візиту до Вашингтона.

Корпорація OPIC сприяє американським компаніям при реалізації інвестиційних проектів на ринках країн, що розвиваються. Здебільшого, це відбувається за рахунок кредитів і гарантій, страхування від політичних ризиків та підтримки фондів приватних інвестицій (фонди прямих інвестицій).

За словами Рутицької, наявність таких інструментів покращить інвестиційний клімат України і дасть можливість залучити якісне фінансування для реалізації проектів українськими малими та середніми фермерськими господарствами.

Крім того, заступник міністра зауважила, що на напрямі співпраці зі США для України сьогодні також дуже важливим є продовження підтримки американських інвесторів через ЕКСІМ-Банк США.

Обговорюючи загальну програму зустрічей у Вашингтоні, Владислава Рутицька зауважила, що візит є насиченим.

Він пов'язаний, у тому числі, зі зміною системи агрострахування в Україні, що робиться разом з Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК) за підтримки уряду Канади. Паралельно опрацьовуються спільні проекти зі Світовим банком, які стосуються вдосконалення українського законодавства, а також започаткування програм зрошення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук