Держдеп радить американцям утриматися від поїздок в українські області з воєнним станом

Також анексований Крим та Донецька і Луганська області окремо отримали найвищий рівень небезпеки.

СвітЮрій Братюк, 11 грудня 20181490

Державний департамент США радить американцям з обережністю відвідувати територію України. Про це йдеться у грудневому списку рекомендацій американцям для поїздок.

Зазначається, що Україну наділили другим рівнем небезпеки з чотирьох і закликали подорожувати «з підвищеною обережністю». Це, зокрема, мотивують тим, що «через злочини та заворушення у деяких районах є підвищені ризики». Водночас третій рівень небезпеки отримали українські області на території яких запроваджено воєнний стан: американцям радять «переглянути» свої поїздки в ці регіони. Анексований Крим та Донецька і Луганська області окремо отримали четвертий рівень небезпеки. Варто зазначити, що другий рівень небезпеки у списку отримали також такі держави, як Росія, Єгипет та Китай.

Нагадаємо, 26 листопада, Верховна Рада схвалила указ президента про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів. Воєнний стан введений не на всій території України, а лише у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Пізніше, ДПСУ вирішила закрити в'їзд до Криму для всіх іноземних громадян. На період дії воєнного стану Україна також змінить правила в'їзду в окупований Крим для іноземних журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук