Держдума РФ заборонила переказувати гроші в Україну

Дозволено використовувати тільки російські платіжні системи, які в Україні заборонені

ЕкономікаАндрій Стець, 22 березня 20177830

Держдума РФ на засіданні в середу, 22 березня, ухвалила в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з Росії в інші держави за допомогою іноземних платіжних систем.

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами. Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку, інформує російський «Інтерфакс».

Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ. Закон прийнятий під назвою «Про внесення зміни до закону «Про національну платіжній системі».

Він вступить в силу після закінчення 30 днів після дня його офіційного опублікування. При цьому норми закону будуть діяти щодо вже введених іноземними державами заборон щодо зареєстрованих в РФ платіжних систем.

Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України,йдеться у пояснювальній записці документу.

Як інформував ZAXID.NET, у жовтні 2016 року в Україні заборонили діяльність низки російських платіжних систем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук