Держгірпромнагляд виявив порушення у трьох дитячих санаторіях Львівщини

СуспільствоО.Г., 4 червня 20140

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Львівській області виявило порушення в оздоровчих закладах, які цьогоріч забезпечуватимуть дитячий відпочинок. Про це повідомляється на сайті відомства.  

У закладах «Дитячий тубсанаторій», «Дитячий ревмокардіологічний санаторій», «Санаторно - готельний комплекс «Дніпро-Бескид», Санаторій-профілакторій Національного університету «Львівська політехніка», Трускавецький спеціалізований санаторій «Батьківщина» порушень не виявлено.

Натомість у ОЛК «Ровесник» та КЗ Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій не провели періодичний технічний огляд обладнання дитячого ігрового майданчика (у “Ровеснику” - ще й дитяча карусель) та випробовування несучої здатності конструкцій майданчиків. Також місця приземлення під час катання з гірок та майданчики під гойдалками не засипані піском або тирсою, немає технічного журналу з обслуговування та ремонту будівель та споруд. 

Санаторій «Любінь Великий» не отримав дозвіл Держгірпромнагляду на зберігання та спорожнення балонів з медичним киснем, а також не провів технічний огляд та випробовування малого вантажного ліфта та інше.

Заклади, в яких виявили порушення, повинні усунути недоліки до початку оздоровчого сезону. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук