Держпраці вимагає закрити нові дитячі атракціони у Парку культури

Держпраці заявила про порушення експлуатації чотирьох дитячих каруселей

Дитячу карусель «Обертальні чаші» встановили у Парку культури у 2016 році

Головне управління Держпраці у Львівській області подало до суду на львівський Парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького після планової перевірки атракціонів. Держпраці вимагає зупинити експлуатацію чотирьох дитячих каруселей через недотримання правил охорони праці.

«У межах перевірки були виявлені факти порушення вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема й такі, що створюють загрозу життю працівників цього підприємства», - повідомили у Держпраці 17 липня.

У секторі комунікації Держпраці Львівщини ZAXID.NET уточнили, що Держпраці виявила відсутність дозволів на експлуатацію чотирьох атракціонів у Парку культури. Після перевірки працівники Держпраці звернулися до Львівського окружного адміністративного суду, щоб зобов’язати Парк культури зупинити експлуатацію чотирьох дитячих атракціонів. Також Держпраці вимагає заборонити працівникам, які не пройшли навчання з охорони праці, ремонтувати атракціони.

Директор Парку культури Олександр Молодий зазначив ZAXID.NET, що претензії Держпраці стосуються дитячих каруселей, які були встановлені у парку в 2016-2017 роках: «Дитяча вежа падіння», «Обертальні чаші», «Ланцюгова карусель» та «Дитяча фігурна карусель». За словами Молодого, зараз ці атракціони працюють у звичайному режимі, бо мають усі необхідні для експлуатації дозволи та сертифікати.

«Всі атракціони, які експлуатуються у Парку культури, працюють зі всіма дозволами, сертифікатами, у тому числі сертифікати, які вони (Держпраці) нам і видали. Держпраці висловила претензії до нових сертифікованих італійських атракціонів 2016-2017 років виробництва. Вони вважають, що старі радянські атракціони відповідають усім нормам, а нові італійські не відповідають», - сказв він.

Зараз юристи Парку культури вивчають акт перевірки Держпраці і приймають рішення, чи подавати зустрічний позов.

Додамо, що у 2016 році у львівському Парку культури встановили два дитячі атракціони італійського виробництва – «Дитячу вежу падіння» та «Обертальні чаші». Вони коштували майже 4 млн грн. Торік у парку встановили третій італійський атракціон «Ланцюгова карусель» за 1,4 млн грн. Усі атракціони адміністрація парку закупила у ТОВ «Італпарк».«Дитячу фігурну карусель» українського виробництва у Парку культури встановили у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук