Держприкордонслужба поскаржилася у військову прокуратуру на неякісні вишки проекту «Стіна»

У військову прокуратуру повідомили про неякісну реалізацію комплексу інженерних прикордонних споруд «Стіна» на українсько-російському кордоні

У Державній прикордонній службі заявили, що фірма-підрядник поставила 12 неякісних спостережних вишок на ділянці Харківського загону. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

«У 2014 році за кошти, виділені зі спецфонду уряду, Держприкордонслужба закупила 22 спостережні вежі з подальшою їх установкою на ділянці Харківського загону. Термін виконання комплексу робіт завершився в січні 2016 року», – сказано у повідомленні.

Також зазначено, що у квітні група офіцерів загону здійснила перевірку якості установки спостережних вишок і виявила недоліки в 12 спорудах.

Крім того, ще дві вишки не були прийняті на баланс через неякісне виконання робіт з їх установки.

«У свою чергу фірма-виконавець на відповідні офіційні зауваження від Харківського прикордонного загону не відреагувала, відмовилася підписувати відповідні акти та усувати виявлені недоліки», – заявили у відомстві.

У зв’язку з цим, Держприкордонслужба проінформувати військову прокуратуру про відсутність реакції з боку виконавця.

Нагадаємо, НАБУ розслідує розкрадання коштів під час реалізації проекту «Стіна».

8 серпня у Державній прикордонній службі України повідомили, що проект інженерних прикордонних споруд «Стіна» на українсько-російському кордоні виконали на 10,5%.

Нагадаємо, про початок реалізації масштабного проекту «Стіна», який передбачає інженерне облаштування більш як 3 тисяч кілометрів українсько-російського кордону, екс-прем'єр Арсеній Яценюк оголосив восени 2014 року. Серед завдань проекту - зупинити нелегальну міграцію, контрабанду, проникнення диверсійних груп і переміщення зброї та радіоактивних матеріалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук