Ділянка від Стрийської до Мушака у Львові вже готова на 90%

Головні новини Львова 21.06Ірина Панчишин, 21 червня 2016, 18:01 1735 0

До 12 липня підрядники обіцяють завершити роботу на ділянці дороги від вулиці Стрийської до Мушака у Львові. Вартість цього ремонту ― понад 36 мільйонів гривень.

Навіть у дощ не припиняють реконструкцію трамвайної колії маршруту №4. На частині ділянки вже замінили дорожнє покриття. Залишилось на кількох метрах дороги замінити водопровід, поставити трамвайні плити та рейки, а також прокласти тротуар.

Відремонтують і решту вулиці до площі Івана Франка, та це буде пізніше, бо чекають проекту. Потрохи завершують й усю трамвайну лінію на Сихів.

«Ділянка від розворотнього кільця Стуса-Червоної Калини до Угорської на стадії завершення. Перша частина ― це 550 метрів від розворотного кільця до заправки до Липової Алеї, яку ми плануємо відкрити найближчим часом. Там завершують роботи з облаштування загальносплавного колектора», ― розповів інженер з інженерних мереж «Онур» Віктор Онищук.

Частина від вулиці Угорської до ринку «Санта-Барбара» практично готова, залишилось вмонтувати контактну мережу. Потрохи підприємці звільняють місця довкола ринку.

«Там, де були такі місця для автостоянок, там вони в оренду поздавали приміщення, вони нам це все звільняють, тільки торгові точки залишаються. Торгові точки не хочуть по одній переміщатися, вони хочуть всі разом. Тому по одному стояти в полі їм не вигідно», – пояснив заступник директора ЛПК «Львівавтодор» Євген Калитич.

Активно переїжджати на нове місце ринку підприємці почнуть ближче до серпня. Тоді підрядник й продовжить прокладати колію на Сихів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук