Директором Парку культури у Львові став Олександр Молодий

Олександр Молодий на Майдані Незалежності під час революції

Директором ЛКП «Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» став Олександр Молодий, який до цього кілька років працював у Брюховицькій селищній раді.

Представили нового керівника колективу у понеділок, 7 червня.

За словами Молодого, проблем у парку дуже багато – відсутність грошей, відсутність документів на землю, бо депутати вже кілька років не хочуть затверджувати межі парку.

«Документація вже давно подана, але, наскільки я знаю з неофіційних джерел, на цій сесії міськради межі парку не будуть затверджені. Депутати взагалі не хочуть їх затверджувати, бо поки немає меж парку, можна й собі частину землі відірвати», – розповів Молодий у коментарі ZAXID.NET.

Крім того, за словами директора, потрібно міняти старі атракціони, які вже давно зносилися. Залишаються неврегульованими питання із Галицькою райадміністрацією та міськрадою щодо фонтанів.

Коштів на утримання парку держава не виділяє зовсім. Парк заробляє дуже мало, і з кожним місяцем цей заробіток зменшується.

Крім того, як розповів новий директор, два роки тому парк заборгував понад 100 тис. грн за роботи, яких не мав би виконувати.

Зазначимо, що раніше директором ЛКП «Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» був Олег Мазяр.

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівська міська рада відкрила конкурс на посаду директора парку 31 березня. На цю посаду претендували 10 кандидатів.

Рішення про призначення приймає начальник управління культури за рекомендацією спеціальної комісії міськради. Міський голова Львова погоджує призначення.

Довідка

Олександр Молодий (1971 р.н.) у 1995 році закінчив Львівську духовну семінарію. У 2008 році вступив до  Міжрегіональної Академії Управління Персоналом за спеціальністю правознавство.

Працював лаборантом у Львівській картинній галереї. Згодом був менеджером у видавництві «Край» та комерційним директором у СП «Галицька будівельна корпорація». Має близько шести років досвіду підприємницької діяльності.

Останнє місце роботи – обліковець-землевпорядник Брюховицької селищної ради, де працював до 2010 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук