Для будівництва трамвайної колії на Сихів російські рейки не використовуватимуть

«Львівавтодор» офіційно попередив компанію «Онур» про неприпустимість використання рейок російського виробництва.

«У цьому проекті і за нинішніх обставин це неприпустимо, і ми наголосили підряднику, що в ситуації, коли ми маємо військові дії з Росією  є неможливим використання таких рейок», – розповів ZAXID.NET директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Він зазначив, що «Львівавтодор» письмово попередив турецьку компанію про недопустимість використання таких матеріалів.

«Ми наголосили компанії «Онур», що є більш якісні рейки польського та чеського виробництва, які вже тривалий час використовуються в Україні та Львові. Ми офіційно попередили їх, що для використання у Львові більш прийнятною є рейка чеського виробництва. Вона хоч і дорожча, але за якісними показниками краща за російські аналоги», – зазначив Береза.

Він також додав, що «Онур» може вести переговори з будь-ким, але тільки замовники мають право визначати, у кого купувати матеріали. 

«З підрядником вже давно проговорено використання рейок чеського або польського виробництва. Дискусій бути не може»,– наголосив Береза. 

Представник компанії «Онур» у Львові Олександр Добоні у коментарі ZAXID.NET не зміг відповісти, чи справді компанія купуватиме рейки у російського виробника. Однак пообіцяв надати таку інформацію найближчим часом. Він зазначив, що питання закупівлі будівельних матеріалів вирішуються в Туреччині. 

Зазначимо, що у середу, 2 липня, деякі львівські ЗМІ, посилаючись на заяви громадських активістів, повідомили, що турецька фірма-підрядник «Онур», яка працюватиме у Львові над реалізацією проекту «Трамвай на Сихів» збирається закуповувати рейки у Новокузнєцку Російської Федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук