Для обміну досвідом до Львова з’їхалися вчителі зі всієї країни

СуспільствоБогдан Опока, 12 квітня 2019, 18:09 1334 0

Щоб обмінятися досвідом, до Львова у п'ятницю, 12 квітня, на mini EdCamp Lviv «Матриця: перезавантаження» з’їхалися вчителі зі всієї країни. Вони обговорювали зміни в освіті та роздумували, як має виглядати сучасний учитель.

Робили це у ліцеї Еколенд, що на вул. Скрипника, 11. Зустріч пройшла у форматі (не)конференції. Особливість такого заходу — жодних обов'язкових спікерів і доповідей. Учасники можуть слухати лекції або самі стати доповідачами.

На зустрічі створили образ сучасного вчителя. Він має бути фінансово підкований, адже навчає майбутнє покоління. А також добре володіти сучасною технікою та бути вправним психологом. А щоб учасники (не)коференції швидше засвоїли усі знання, для них розробили спеціальні настільні ігри та проводили ігрові тренінги та майстер-класи. Сергій Вожжов, один із розробників особливої настільної гри, каже: «Ми через ігрову форму навчаємо дорослих і дітей правильно використовувати свої фінанси. Дітей в школі мають навчати фінансової грамотності. І це мають робити обізнані в цьому вчителі. Бо успішну дитину може виховати тільки успішний учитель».

Координаторка mini EdCamp Lviv Наталка Добрянська розповідає: «Це є захід для відповідального вчительства. Вчителі і вчительки зі всієї України мали змогу зареєструватися і приїхати сюди, щоб обмінятися досвідом. Поділитися якимись своїми думками, своїм баченням, як змінити освіту. Бо в нас тема сьогодні «Матриця:перезавантаження освіти».

Загалом EdCamp — Всесвітній педагогічний рух, який бере початок в США, коли там вперше зібрали вчителів і запропонували їм нестандартну форму обміну досвідом.

Родзинка (не)конференції mini EdCamp Lviv полягає в тому, що всі спікери не є освітянами. Це дає можливість учителям знайти свій власний напрямок, побачити освітні реалії з боку, спробувати щось змінити у власних підходах до викладання, зрештою, перезавантажитись.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук