Вчителька з Івано-Франківщини створила перший українськомовний курс математики в Instagram

Педагогиня пояснює математику у соцмережі, яка є популярною серед українських підлітків

Вчителька з Калуша пояснює математику в Instagram

Вчителька математики Калуського ліцею №10 Мар’яна Уляк створила перший українськомовний ресурс корисної математики в Instagram, за яким школярі зможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання або державної підсумкової атестації.

Як пише сайт «Вікна», створити сторінку жінка вирішила ще торік восени, коли намагалася вигадати, як зробити процес навчання ефективнішим та цікавим.

«Звісно, існують збірники та підручники з усією інформацією, але будьмо відвертими: сучасний учень цього майже не сприймає. Школярам цікава робота з навчальними мобільними програмами. Тим більше зараз важко уявити наше життя без соцмереж − вони усюди», – стверджує педагогиня.

Над усім процесом – від вибору теми і до оформлення інфографіки – вчителька працює сама.

У дописах жінка вказує на типові помилки учнів, публікує цікаві або складні завдання для підготовки до ЗНО і пояснює, як правильно їх розв'язати.

Робота над тестом. . Цей тест зібрав чимало правильних відповідей. Для тих, у кого варіант відповіді не збігся з вірним, пропоную розібрати задачу. . 84%=0,84 Тепер знайдемо скільки кілограмів ромашки втрачається при сушінні: 0,84•50=42 (кг). Далі знайдемо скільки залишиться сухої ромашки: 50-42=8(кг). . Отже, правильною є відповідь Д. . #математика #алгебра #геометрія #україна #освіта #insta_math_help #zno #зно

Допис, поширений Тут ти знайдеш: (@insta_math_help)

Навчальний профіль, створений Мар’яною Уляк в Instagram, має назву insta_math_help. Дописи − це коротке, але чітке пояснення матеріалу з прикладами.

У процесі удосконалення ресурсу вчителька планує запустити інтерактивні вправи у режимі реального часу, щоб учні могли закріпити матеріал. Кожне зображення можна без проблем зберегти на свій смартфон і використовувати як своєрідну «шпаргалку» при підготовці до занять.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук