Для підвищення ефективності стрільби українські артилеристи залучатимуть вчених

Українські артилеристи залучатимуть вчених для підвищення ефективності стрільби

В Україні після 25-річної перерви військове керівництво вирішило відродити практику залучення співробітників спеціалізованого науково-дослідного центру до аналізу результатів навчань артилеристів. Про це повідомив командувач ракетними військами і артилерією В'ячеслав Горбилев. Про це повідомила «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні ми відпрацьовуємо навчання по артобстрілам, мета – визначити ступінь ураження при різних типах обстрілу. Але вперше за роки Незалежності України ми будемо визначати ступінь ураження з урахуванням наукового потенціалу. Ракетних військ і артилерії знову підпорядкували науково-дослідний центр, який і має визначити методи максимального вогневого ураження при мінімальних витратах боєприпасів», - сказав Горбилев у п'ятницю, 21 жовтня, на полігоні «Дівички» (Київська область).

Горбилев зазначив, що до залучення вчених у військах «не зважали ні на пальне, ні на боєприпаси». «На сьогодні у нас палива і боєприпасів достатньо, однак з урахуванням досвіду АТО, стало ясно, що старі розрахунки на використання боєприпасів і знарядь не мають сенсу. Тому ми і вирішили використовувати науку для нових розрахунків... з меншою кількістю можна підвищити ступінь ураження», - пояснив командувач.

До практичної фази навчань на полігоні «Дівички» залучили також підрозділи інженерних військ та артилерійські підрозділи, які проводили навчальні стрільби з артилерійських систем великих калібрів, в тому числі гаубиць і САУ 2С7 «Піон» (самохідна 203-мм гармата).

Як повідомлялося, у Збройних силах України по всій території країни проходять стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж – 2016».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук