Для побудови мережі 3G «Київстар» підвищуватиме тарифи

ЕкономікаО.Г., 20 листопада 201412741

Для повноцінного розгортання мережі стандарту UMTS (3G) компанія «Київстар» повинна підвищувати тарифи на свої послуги.

Про це в інтерв'ю «Інтерфакc» розповів президент «Київстару» Петро Чернишов.

«Зараз підвищення цін - це важлива умова для побудови мережі 3G. Або ми підвищуємо ціни і маємо гроші на покупку ліцензії та будівництво 3G, або не підвищуємо, в результаті маємо можливість тільки купити ліцензію і менше витратити на будівництво», - сказав він.

Крім того, за словами президента компанії, підвищення цін - нормальний процес на багатьох ринках. До підвищення тарифів оператора змушує економічна ситуація в країні та особливості роботи мобільного оператора - девальвація гривні, необхідність закуповувати обладнання за кордоном, підвищення тарифів на електроенергію, пояснив він.

«Наприклад, пивна індустрія залежно від інфляції кожен рік підвищувала ціни від 15 до 20%. Весь цей час телеком знижував ціни. При цьому інвестував все більше і більше, а ціни все знижував і знижував, неначе економічних законів для нього не існувало», - зазначив Чернишов.

Відповідаючи на питання про те, наскільки можуть бути підняті ціни, голова «Київстару» повідомив, що це залежатиме від кожного конкретного тарифу.

«Дивіться, у нас кілька сотень тарифів. І на кожен тариф потрібно дуже виважено підвищувати. Ми ж не хочемо, щоб абоненти переходили до наших конкурентів. У нас зараз є низка тарифів, де ви платите 25 копійок в день і маєте безлімітний голосовий трафік. Це багато чи мало? І ми підвищуємо, припустимо, до 35 копійок. Не можна ж сказати, що ми прямо когось пограбували, так? Виходить, за 35 копійок в день можна буде говорити весь день з 26 млн наших абонентів», - пояснив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук