Для понад півмільйона пенсіонерів на Львівщині пенсії збільшили на ₴60

Перерахунок пенсії відбувся у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

Головні новини Львова 05.05Юлія Поліковська, 5 травня 2017, 12:39 1830 1

На Львівщині провели перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Він зріс із 1 травня з 1247 грн до 1312 грн. Із 696 тис. пенсіонерів, які є в області, пенсії збільшилися у 565 тис. осіб. Про це під час прес-конференції у п’ятницю, 5 травня, повідомила начальниця головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська.

За її словами, пенсії на Львівщині зросли в середньому на 59,92 грн. Виплата пенсій у нових розмірах почалася 3 травня. В установах поштового зв’язку можуть отримати пенсію, усі, хто отримує її до 10 травня, а в банки отримали кошти на виплату пенсії, призначених до 9 травня.

Після перерахунку зросли пенсії у військовослужбовців. «На обліку в області перебуває понад 30 тис. пенсіонерів-військовослужбовців. Перерахунку підлягали пенсії, які обчислювалися у мінімальному розмірі: мінімальні пенсії, призначені по інвалідності, мінімальні пенсії за вислугу років, мінімальні пенсії по втраті годувальника. Загалом було перераховано пенсії понад 15 тис. військовослужбовців. Їх розмір збільшився на 89,79 грн до 2720,36 грн», – повідомила начальниця управління пенсійного забезпечення військовослужбовців ГУ ПФУ у Львівській області Оксана Сивч.

Тим часом для пенсіонерів, які працюють, а їх в області понад 114 тис., перерахунок не проводили.

Не збільшилися внаслідок перерахунку пенсії в осіб, у яких недостатньо трудового стажу. За кожен місяць дострокового виходу розмір пенсії у таких осіб зменшується на 0,5% від розміру прожиткового мінімуму, тобто на 6% за рік. Держава здійснює доплату до мінімального розміру пенсії. Ці показники були перераховані, однак у багатьох випадках кінцева сума пенсій не змінилася.

Начальниця управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ у Львівській області Ірина Стародубова навела кілька прикладів перерахунку пенсій:

Зазначимо, нещодавно віце-прем’єр міністр Павло Розенко заявляв, що у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімум для непрацездатних осіб з 1 травня в Україні зростуть пенсії 8 млн осіб, всередньому на 10%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук