Для порятунку 4-річного хлопчика за місяць потрібно зібрати 5 млн грн

Головні новини Львова 06.02Ірина Панчишин, 6 лютого, 19:07 5534 0

У сім’ї Літвінових зі Щирця – біда. Їхній середущий син 4-річний Андрійчик занедужав. У дитини діагностували хворобу кісткового мозку – гостру лімфобласну лейкемію. Шанс врятувати дитину є за кордоном. Втім, батькам за місяць потрібно зібрати понад п’ять мільйонів гривень.

Зараз маленького непосиду Андрійка не впізнати. П’ять місяців дитина на лікуванні, два блоки потужної хіміотерапії. У хлопчика діагностували гостру лімфобласну лейкемію. Проявилась вона несподівано. Курс терапії не допоміг. Зараз дитина у групі високого ризику і без пересадки кісткового мозку не обійтись.

«В нас донором не може бути ніхто з рідних – нам треба не від родинного донора трансплантацію», – каже мама хлопчика Ольга Літвінова.

Таку операцію попередньо вже погодились зробити в італійській клініці.

«Ми по протоколу продовжуємо, необхідно ще один блок терапії. І після того блоку в межах місяця він повинен отримати трансплантацію», – розповіла дитяча гематологиня Ольга Дорош.

Попередньо така операція коштує 158 тисяч євро. У сім’ї таких грошей не було ніколи, тож просять допомогти усіх небайдужих.

«Ми не маємо звідки взяти такі гроші, щоб врятувати нашу дитину, поможіть нам, будь ласка, чим зможете, щоб моя дитина, мій хлопчик жив», – звертається мама Ольга Літвінова.

Грошову допомогу можна перерахувати на картку ПриватБанку: 5168 7573 5665 7447 Літвінов Володимир Володимирович

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук