Для розвантаження перехрестя Личаківська-Пасічна на бічній вуличці запровадять реверсний рух

Напрямок руху по вулиці Колумба змінюватиметься двічі на добу. Таке впровадять вперше

Для розвантаження перехрестя Личаківська-Пасічна на бічній вуличці запровадять реверсний рух
фото Google
У часовому проміжку з 08:00 до 14:00 автомобілі будуть рухатися вул. Колумба у сторону центру Львова, а після обіду і вночі – до Винників

На односторонній досі вулиці Колумба організують реверсний рух, щоб розвантажити вул. Личаківську до перехрестя з вул. Тракт Глинянський. Ця вулиця стане першою у Львові з такою організацією дорожнього руху. Відповідне рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху у середу, 4 грудня.

Таким чином вранці автомобілі будуть рухатися вузькою вулицею Христофора Колумба у сторону центру Львова (як і досі), а після 14:00 і до 08:00 наступного дня – у бік Винників. Окрім того, на перехресті вул. Колумба з Трактом Глинянським нанесуть розмітку «вафельниця», щоб машини не створювали перешкоди тим, хто виїжджає з вул. Колумба у напрямку Винників.

Зупинку громадського транспорту, що розташована на вул. Личаківській одразу за перехрестям, перенесуть на 50 метрів далі у напрямку від центру, а також заборонять паркування з обох боків Личаківської від Тракту Глинянського до Пасічної.

На вул. Колумба організують реверсний рух

Такі заходи, на думку керівника департаменту ЖКГ Львівської міськради Олександра Одинця, тимчасово дозволять розвантажити проблемне перехрестя Личаківська-Пасічна. У подальшому на Тракті Глинянському планують облаштувати додаткову смугу руху, а на перехресті Лучаківська-Пасічна збудувати кільце.

Як уточнив ZAXID.NET провідний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін, вул. Колумба стане першою вулицею у Львові, де запровадять реверсний рух. Він зазначив, що для ідеального руху за новою схемою вартувало би встановити світлофори, які би вказували водіям на зміну напрямку руху. Однак наразі водії орієнтуватимуться лише на дорожні знаки.

Це рішення комісії з безпеки дорожнього руху вступить у дію найближчим часом – після того, як Личаківська районна адміністрація встановить відповідні знаки та нанесе розмітку.

Нагадаємо, нещодавно комісія з безпеки дорожнього руху вирішила заборонити транзитний рух на вул. Голубця, якої автомобілі масово об’їжджали затори на вул. Личаківській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук