Для встановлення нових меж Львова потрібні погодження чотирьох населених пунктів

СуспільствоНазарій Тузяк, 8 листопада 201613200

Для встановлення нових меж міста Львова, потрібні погодження чотирьох населених пунктів – Рясне-Руського, Малехова, Грибович та Винник. Про це під час сесії Львівської облради заявив керівник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Сергій Коровайник.

«Львів не забирає жодного населеного пункту, навпаки деякими територіями місто готове поступитися. Останній раз межі Львова коригувалися ще у 1988 році. З того часу розвивався Львів, розвивалися сусідні населені пункти і на сьогодні виникла низка проблемних питань, які ми й хочемо вирішити», – розповів Сергій Коровайник.

За його словами, для погодження нових меж Львів має отримати погодження усіх населених пунктів, з якими межує.

«Зібрати їх всіх разом було проблемою. Із 18 населених пунктів нові межі ми погодили із 14, а ще 4 населені пункти так і не дали своєї згоди. Але в той же час жодних територій з їхніх населених пунктів місто Львів не вилучає», – пояснив Сергій Коровайник.

Він уточнив, що при формуванні нових меж Львова, вилучається частина території Пустомитівського району: «Усі території, які місто вилучає, є на території Пустомитівського району. І на сьогодні є всі необхідні рішення селищних рад цього району, Пустомитівської райради і адміністрації».

За словами Сергія Коровайника, питання меж Львова не стосується ані процесу об'єднання територіальних громад, ані створення львівської агломерації.

«Зараз Львів хоче забрати частину аеропорта, який зараз вважається територією Сокільників; Сихів, який зараз є частиною Пустомитівського району. Водночас частину території місто віддає Винникам, зокрема ту, на якій розташовані житлові будинки ввинниківчан. Встановлення нових меж дасть змогу вирішити проблему з Білогорщею, частина мешканців якої мають юридичні проблеми зі статусом земельних ділянок», – додав Сергій Коровайник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук