До 10 серпня частково відновлять рух на Левандівському мості у Львові

28 липня 20082960

З 28 липня будуть продовжені роботи по зняттю решти аварійних елементів Левандівського мосту у Львові. А з 1 серпня у тижневий термін силами міста розпочнуться роботи з влаштування вузької односторонньої смуги проїзду шириною 4 м, а також встановлення огорожі. Про це заявив заступник міського голови Львова з питань містобудування та інфраструктури Микола Одуха.

Рішення про відновлення тимчасового проїзду транспорту і проходу (проїзд вантажного транспорту буде заборонений до закінчення усіх робіт) було прийнято на нараді міського голови з метою розвантаження руху, адже у зв’язку з активними ремонтами доріг у Львові ситуація на дорогах достатньо напружена.

Вартість робіт - у межах 300 тис. грн. Протягом 3 місяців паралельно будуть вестися роботи із реконструкції усього мосту за рахунок виділених державних субвенцій. Ці роботи будуть проводитися з урахуванням стандартів підготовки до Євро-2012.

Довiдка ZAXID.NET

Як повідомив Микола Одуха, 19 червня цього року при огляді мосту на вул. Левандівська,3 було виявлено, що на 20 см. змістились крайні ліві балки, через що нахилилися плити перекриття, на яких проходить пішохідна доріжка. Після встановлення такого факту було проведено позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій і прийнято рішення негайно припинити рух автотранспорту. З 19 до 20 червня фахівці кафедри мостів НУ "Львівська Політехніка" обстежили характер і умови, в якому знаходяться структурні елементи мосту. За попередніми результатами експертизи було прийнято рішення про негайний демонтаж 22 плит, які служили консолями для пішохідного мостику. Демонтаж 22 конструкцій, вага кожної 1,9 тонни, було здійснено силами Львівської залізниці 20-21 червня в умовах діючої залізниці, де інтервал руху поїздів становить 5-6 хв. Оскільки плити знаходились в незадовільному стані над залізничною колією на вул. Левандівській, це могло спричинити тріщини, деякі елементи могли й обвалитись, особливо під час стихійного лиха.

Міст був збудований за старими стандартами у 1959 році і має старий експлуатаційний вік. Розрахункове навантаження мосту наразі становить лише 13,9 тон, що втричі нижче необхідного. Міст стоїть над залізничними коліями, які забезпечують залізничне сполучення всієї України через станцію Чоп з Європою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук