До 2030 року Броди зменшать викиди парникових газів на 30%

Броди приєдналися до світової ініціативи «Угода мерів»

Депутати Бродівської міськради приєдналися до європейської екологічної ініціативи «Угода мерів», що передбачає зменшення викидів парникових газів на території міста. Як повідомила 5 грудня прес-служба міськради Бродів, до 2030 року викиди вуглекислого газу у місті мають зменшити на 30%.

«Згідно з рішенням депутатів, викиди парникових газів на території Бродівської міської ради планується зменшити на 30% до 2030 року. Цієї мети вдасться досягнути завдяки подальшому впровадженню на території міста енергоефективних заходів, використання відновлюваних джерел енергії тощо. Підписантом європейської ініціативи «Угода мерів» депутати уповноважили Бродівського міського голову Анатолія Белея», – йдеться у повідомленні міськради Бродів.

Зазначимо, «Угода мерів» є ініціативою Європейського Союзу і об'єднує міста, які взяли на себе зобов'язання підвищити енергоефективність і зменшити викиди CO2. До цієї ініціативи приєдналися вже 162 українські міста.

Броди стали одинадцятим містом Львівської області, яке також підписало «Угоду мерів» (раніше це зробили Великі Мости, Винники, Кам'янка-Бузька, Львів, Моршин, Миколаїв, Самбір, Трускавець, Турка та Жовква).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук