До кінця року «Львівводоканал» встановить абонентам 6 тис. лічильників води

Головні новини Львова 19.08Орися Шиян, 19 серпня 2016, 10:10 574 0

«Львівводоканал» планує закупити та встановити близько 6 тисяч приладів обліку води у помешканнях львів’ян уже до кінця цього року.

За результатами електронних торгів, які відбулися на авторизованому майданчику PROZZORO, право на постачання лічильників води для комунального підприємства отримали державне підприємство «Новатор» з м. Хмельницький та ПАТ «Електротермометрія» з м. Луцьк, інформує ЛМКП «Львівводоканал».

«Пробна партія продукції пройшла тестування на нашому підприємстві. Ми пересвідчилися у тому, що лічильники відповідають технічним вимогам водоканалу», ― запевнив головний метролог ЛМКП «Львівводоканал» Роман Кулиняк.

Нагадаємо, у Львівводоканалі періодичну повірку водолічильника здійснюють з використанням переносних повірочних установок або встановлюють новий лічильник з обмінного фонду підприємства. Такі нововедення дозволили суттєво зменшити незручності для споживачів та оптимізувати процес проведення повірки.

Раніше лічильник потрібно знімати, доставити у лабораторію та знову монтувати, потім очікувати контролера, який встановлював пломбу. Однак цього року у Львові затвердили нові тарифи, у які включили витрати на повірку лічильників. Відтак у водоканалі придбали чотири нових повірочних установки та запровадили обмінний фонд водолічильників.

Наразі у помешканнях львів’ян встановлено понад 270 тисяч лічильників холодної води та близько 160 тисяч – гарячої.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук