До кінця року в Івано-Франківську відкриють Меморіальний комплекс та пам’ятник Бандері

14 жовтня 20083350

Відкрити Меморіальний комплекс та пам’ятник Степану Бандері до кінця року мер Івано-Франківська налаштований "…принципово, навіть якщо це комусь дуже не подобається". Так Віктор Анушкевичус заявив на відкритті барельєфу Василю Бандері. Про це повідомив власкор ZAXID.NET в Івано-Франківську.

Меморіальна дошка виготовлена за ескізом відомого місцевого художника Володимира Довбенюка і споруджена за адресою площа Незалежності, 15. У цьому будинку гестапівці провели арешт членів ОУН, серед яких був і Василь Бандера. На думку Віктора Анушкевичуса, цей факт є ще однією білою плямою в історії України. Проте саме ця сторінка історії, наголосив Анушкевичус, "…спростовує російську пропаганду про те, що бандерівці та упівці воювали на боці німецьких окупантів".

Анушкевичус переконаний, що "…російська тоталітарна система спотворила образ Бандери". Водночас міський голова закликав молодь більше і глибше вивчати історію. Бо все, що нині відбувається в Україні, каже Віктор Анушкевичус, є свідченням того, що "…українці погано знають історію своєї держави".

Василь Бандера - молодший брат Степана. У 1942 році Олександр та Василь Бандери були закатовані в Освенцимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук