До кінця року військовослужбовці ЗСУ візьмуть участь в чотирьох багатонаціональних навчаннях

СуспільствоОксана Руда, 29 вересня 20152060

Збройні сили України взяли участь у сімох багатонаціональних військових навчаннях, чотири з яких відбувалися в України, решта – за її межами, а до кінця року ЗСУ візьмуть участь ще в чотирьох навчаннях. Про це повідомила прес-служба Міністерство оборони України.

Відомо, що українські військовослужбовці зокрема візьмуть участь в українсько-польських тактичних навчаннях авіаційних підрозділів «Безпечне небо – 2015», що мають відбутися 12-16 жовтня в Івано-Франківській області. Планується, що в навчаннях візьмуть участь до 350 військовослужбовців обох країн, вертольоти й літаки винищувальної та транспортної армійської авіації.

Також відбудуться багатонаціональні командно-штабні навчання із залученням військ «Кленова арка – 2015». Їх проведення заплановане з 9 до 22 листопада в Литві.

Сертифікаційне навчання бойової тактичної групи Європейського Союзу «Коммон Челленж – 2015» у Польщі орієнтовно відбудеться з 14 до 20 листопада.

З 18 жовтня до 6 листопада в Іспанії та Італії відбудуться багатонаціональні тактичні навчання «Трайдент Джанкчер – 2015». Від ЗСУ в цих навчаннях візьмуть участь до 20 військовослужбовців із спеціальним обладнанням і один літак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук