До львівського МВС привезли обладнання для друку нових міліцейських посвідчень

Головні Новини за 01 грудняМарта Когут, 1 грудня 2014, 19:51 660 0
дивіться також

З 1 грудня мали розпочати процес зміни старих службових посвідчень міліціонера на нові. Однак наразі в управлінні МВС у Львівській області ще нема нових бланків для посвідчень. Натомість вже отримали відповідне обладнання.

«Станом на сьогодні обладнання прийшло – це тепловий принтер, цифрова камера, і зараз ми очікуємо програмного забезпечення і бланків службових посвідчень, які, я думаю, до кінця цього місяця все-таки отримаємо і розпочнемо заміну всіх нових службових посвідчень», – пояснив старший інспектор управління кадрового забезпечення міліції Любомир Гула.

Нові бланки відрізняються дизайном від старих та мають більше захисних елементів, які важко підробити. На нових посвідченнях працівників міліції не буде слів «СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ» та назви органу внутрішніх справ на лицевому боці бланку. Крім того, слово «МІЛІЦІЯ» буде надруковано великими літерами. На зворотному боці службового посвідчення нового зразка відсутні слова «МВС» та «Україна», зменшено рамку для фото, а також зображено емблему МВС з літерами UA.

Нагадаємо, рішення про зміну посвідчень прийняв глава відомства Арсен Аваков. А все тому, що службові посвідчення міліціонера залишились і в людей, які зрадили присязі, перейшли на службу до держави-окупанта або ж стали на бік терористів. Нові посвідки допоможуть таких шахраїв викривати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук