До Львова завітав 71-річний естонський мандрівник Арно Павел

71-річний чоловік подорожує на УАЗику та планує написати книжку про мандри Україною

Головні новини Львова 09.08Софія Трощук, 9 серпня 2018, 16:51 716 0

«Арно плюс УАЗик» – так називається проект естонця-мандрівника. 71-річний Арно Павел на своїй автівці проїхав світом тисячі кілометрів. Цього разу завітав до Львова, аби звідси розпочати масштабну подорож Україною.

На своєму автомобілі Арно Павел, мандрівник із Естонії, проїхав уже понад 52 тисячі кілометрів. Бував на теренах багатьох колишніх республік Союзу, а за один день на своєму чотириколісному долає сотні і сотні кілометрів.

«Я працював багато років водієм автобуса, тому я вмикаю собі авторежим, і можу їхати. Ну, втомлюєшся, звісно, втомлюєшся. Але поспиш годинок шість, потім – міцна кава, і – далі», – розповів мандрівник.

Та старий УАЗик перед цією мандрівкою довелося трохи полагодити. Арно перевіряє, чи авто справне, і тоді рушає – ще раз насолодитися старим Львовом.

«Я вже кілька років пенсіонером був. У мене маленький трактир, який не можна залишати. Сидів я вдома, донька вже керує моїм трактиром, роботи було мало, скучно було. Подумав: чекати смерті, чи що? І тоді став думати про пригоди», – каже Арно Павел.

Два роки тому він вже відвідав Україну. Приїхавши перший раз до Львова, зустрів тут Марію Бойко. Вона працює у сфері туризму, тож своє місто показала естонцеві залюбки.

«Уперше я приблизно знав, що на мене тут чекає. Коли мені прислали список міст України, де я буду бувати. І мені дуже хотілося розповісти усім естонцям, який красивий цей Львів, познайомити їх», – каже мандрівник.

Ще тоді Арно описав Львів у власному блозі, де має 300 тисяч підписників. А тепер повернувся, аби дослідити Україну детальніше. Цього разу у маршруті: Карпати, Закарпаття, Поділля, Одещина, Херсонщина, Полтавська область і навіть Донбас.

«Ми почали створювати маршрут, ми його обговорили, починаючи від Волині, оскільки тоді вже була ідея, що Арно декілька днів подивиться Білорусь. Сьогодні ми вже їдемо, нас приймає асоціація гірських провідників «Ровінь» на Сколівщині. Завтра в нас запланований сплав, хлопці обіцяли показати Арно екстрим. Ми закінчимо на Черкащині. Це дуже так символічно, що ми на землі Тараса Шевченка. Це є той момент, який завжди об'єднує Схід і Захід», – розповіла Марія Бойко.

Блог Арно веде естонською мовою. Там розповідає про цікавинки, які бачив під час подорожей. Сьогодні ж естонець вирушає до Карпат.

Під час подорожі Арно Павел почне працювати й над власною книгою – «На УАЗику Україною».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук