До Львова з’їхались найкращі мотогонщики країни

Головні новини Львова 18.04Олена Кук, 18 квітня 2016, 16:22 2

Спортсмени випробували на собі новий вид перегонів — флет-трек. У першому офіційному етапі Чемпіонату України участь брали спортсмени з мотоциклами класу «Мікс-2» та класу «Оупен».

Гуркіт мотору та курява позаду. Цей мотогонцик впервнено відкриває перший офіційний чемпіонат з флет-треку. А під амуніцією — всього лише восьмирічний Даниїл. Та різкі повороти хлопчика не лякають.

«Треба плавно відпускати газ, а потім сісти на бак, тако тримати ручку і воно тебе добре винесе», — ділиться наймолодший гонщик флет-треку Даниїл Муха.

Головним помічником Даниїла є його батько. Він синові і за механіка, і за моральну підтримку.

«Кожен раз молимся, кожен раз хрестимся і виходим на трек . Без молитиви ніхто не йде. Він з 9 місяців криком кричить, їздив на моєму мотоциклі зі мною. Я мусив купити шлем і по чуть-чуть привчати. І вже з чотирьох-п’яти ми почали привчати так на китайські мотоцикли приїжджувати», — розповідає батько Даниїла Володимир Муха.

Розігріта публіка вже готова до дорослої швидкості. Попереду кваліфікаційні заїзди, що визначать положення спортсменів у фіналі. Щоправда подолати їх з непривички усім не під силу.

«Та дисципліна на стадіонах на кросових мотоциклах ще не було такого. Це започаткували в Америці. Зараз воно популярне є, існує Чемпіонат світу з тої дисципліни. Ну, на разі, в україні пробний етап ми робили в Чернівцях і і цьому розі вже 3 етапа, і перший тут у Львові», — говорить головний суддя Олександр Лятосінський.

Фініш у півфіналі для Олега був вдалим. У нього найкраща позиція у фінальному заїзді. Володар кубка та чемпіон України з мотокросу тепер хоче підкорити і флет-трек.

«Тут старт, головне сторт виграти, якщо виграв старт набагато більше шансів бути першим, бо обігнати тут дуже важко. Всі їдуть приблизно рівною силою», — каже мотогонщик Олег Крук.

Втім старт львівському спортсмену не підкорився. Випередив його у фінальних перегонах найпотужнішого класу «Оупен» суперник із Косова. Так, першим Дмитро Грималюк і перетнув фініш.

«Останній круг був найскладніший, ми їхали 7 кругів. Перше — це було дуже сильне психологічне навантаження. Ти знав, що поруч з тобою їдуть також лідери, треба було психологічно налаштуватись. І уже трошки виснажений протягом дня цілого», — ділиться переможець першого етапу з флет-треку Дмитро Грималюк.

Перші змагання видались на славу. Наступні два етапи організатори планують у Рівному та Чернівцях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук