До Львова з’їхалися кращі туроператори України та світу

Головні новини Львова 21.10Віталій Кубліков, 21 жовтня 2015, 14:58 839 0

Львів уже 16-й рік поспіль гуртує туристичних операторів зі всієї України та світу. На три дні Палац спорту перетворився на головну локацію зустрічей в Західній Україні для іноземних та українських компаній. Тут відбувається Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

Цьогоріч основним напрямком спеціалізованої виставки є популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, а також демонстрація новітніх досягнень у сфері туристичних послуг та гостинності.

«Доволі часто ми чуємо що виставки відходять в минуле, що є вже нові технології, є інтернет, самостійно бронюють собі подорожі. Але виставки – це є безпосереднє спілкування», – певна заступник начальника управління туризму ЛМР Галина Гриник.

Чимало гостей прибуло і з-за кордону – туроператори Туреччини, Ізраїлю та Грузії. Останні презентували регіон Аджарія.

«Ми хочемо, щоб у Львові і області знали цей регіон. І побільше туристів їхали звідси до нас. Ми стараємося щоб якнайбільше авіакомпаній з Україною літали до Грузії. Ми працюємо над цим», – зазначив старший радник посольства Грузії в Україні Олександр Кіпіані.

Саме у Львові, туристичному центрі України, вдалося створити альтернативний майданчик для проведення переговорів туристичних лідерів, у тому числі з іноземними учасниками.

«На виставки приїжджають мудрі люди, на виставки, конференції, семінари. Мені важливо, щоб до Львова приїжджали нобелівські лауреати, щоб приїжджали кращі люди світу. І, власне, це спілкування живе», – переконаний міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року до Львова прибуло більш ніж 58 експонатів з 7-ми країн світу та 17-ти областей України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук