До патрульної служби міліції набирають молодих львів'ян

Головні Новини за 18 березняОльга Зеліско, 18 березня 2015, 20:18 1504 0

Молодь запрошують на роботу у патрульні. Зараз міській міліції не вистачає кадрів. Тож до патрулювання вулиць залучають і громадських активістів.

Звичайний день міліцейського автопатруля полягає у тому, щоб підтримувати громадський порядок та попередити злочини. Для порушників у парках — спочатку попередження. Можуть викликати на квартирну крадіжку. За зміну патрульні отримують кілька подібних викликів. 

Старший інспектор патрульної служби Роман Городний розповідає, що міліціонери чекають позитивних змін, хочуть, щоби щось змінилося на краще, більше було довіри до міліції. 

Напарники мусять бути надійними, адже постійно доводиться страхувати один одного.

Зараз ППС-никам потрібна підмога. Запрошують молодь від 18-ти до 25-ти років. Тут відкрили сотню вакансій. Зарплата для початку - дві тисячі гривень. 

Начальник відділу кадрів Львівського міського управління міліції Петро Пиріжок перелічив критерії до цих молодих людей. Це вік 18-25 років, військовозобов'язані, придатні до військової служби, вони повинні пройти психологічні тести на рівень їхньої стресостійкості, скласти заліки з фізичної підготовки. 

Спільний патруль разом з громадськими активістами встигає більше вулиць обійти, та й повага зростає.

Міліціонери з надією чекають реформ та достойної зарплати. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук