До створення ПРіБЮТ причетна Москва?

3 червня 20092794

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда заявив, що Тернопільська обласна рада жорстко реагуватиме на спроби державного перевороту, які намагаються здійснити промосковські сили, об’єднані у ПРіБЮТі. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

"У випадку порушення Конституції промосковськими силами, об’єднаннями у Партії регіонів і Блоці Юлії Тимошенко, я миттєво скличу позачергову сесію облради з метою дати адекватну відповідь на антидержавні дії олігархічних кланів в Україні.

Хочу нагадати політичним мародерам і заколотникам, що, згідно з українською Конституцією, питання зміни державного ладу є виключною компетенцією українського народу та можуть бути ухвалені винятково на всеукраїнському референдумі", - заявив Олексій Кайда.

"Депутати від "Свободи" не приймуть політичного хабара у вигляді продовження каденції місцевих рад. Наше об’єднання прийшло у владу не заради посад і крісел. Ми будемо діяти відповідно до Конституції України і за потреби звернемося до українців із закликом піднятися на захист своїх громадянських прав.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" зробить все, щоб не допустити державного перевороту та захистити право українців на волевиявлення так, як ми домоглися цього на Тернопіллі у березні 2009 року.

"Свобода" наполягатиме на негайному проведенні всеукраїнського референдуму з питань про форму правління Української держави (президентська, змішана чи парламентська республіка) та про проведення люстрації (докорінного очищення влади).

Тільки категоричний спротив нації може поламати плани мародерів і зрадників. Українці обиратимуть Президента без олігархічних посередників", - резюмував голова Тернопільської облради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук