До Євро-2012 Львів матиме систему управління дорожнім рухом

28 липня 201126081

Компанія Swarco Traffic System запровадить у Львові сучасну систему управління дорожнім рухом. 29 транспортних розв’язок на маршрутах трамваїв №№ 2 і 6 будуть обладнані контролерами руху та сучасними світлофорними об’єктами, вони керуватимуться із єдиного центру керування рухом, який планується розмістити на вул. Коновальця.

Завдяки цьому рух транспорту на згадуваних напрямках стане більш впорядкованим, а середня швидкість руху трамваїв зросте на 20%, повідомив 28 липня під час прес-конференції консультант проекту з компанії ICConsulentenПетер Вотцінґер.

Передбачається, що до кінця 2011 року буде обладнано 25 перехресть та сам центр управління дорожнім рухом, ще 4 перехрестя будуть обладнані на початку 2012 року. Загалом система уже працюватиме до проведення матчів Євро-2012. Цей проект оцінюється у 3,25 млн. євро, які виділяє ЄБРР у рамках програми співпраці з Львовом на комплексне покращення системи міського електротранспорту.

Член правління компанії «Swarco Traffic System» Александр Сваровскі висловив задоволення, що компанія змогла перемогти у тендері ЄБРР на здійснення цього проекту. Він заявив, що розглядає проект у Львові як початок довготривалої співпраці із містом та добрим входженням на український ринок.

За словами виконавців проекту, система управління дорожнім рухом може бути корисною не лише для оптимізації руху трамваїв. Інформацію про інтенсивність руху, стан на кожному з перехресть можуть отримувати різноманітні служби – ДАІ, швидка допомога, автобуси, таксі, також систему, якщо розширювати кількість обладнання на вулично-дорожній мережі, можна використовувати для запровадження системи управління паркуванням у місті.

Начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль повідомив, що влада міста уже думає над тим, як залучити фінансування для відповідного обладнання усіх 140 перехресть у Львові. За його словами, самого центру управління дорожнім рухом буде обладнаний так, щоб його потужностей вистачило не лише на 29 транспортних розв’язок, а на все місто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук