Добродомов, Мусій і Матківський увійдуть до коаліції окремим об’єднанням «Україна понад усе»

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 листопада 20143770

Народні депутати, які пройшли у Верховну Раду, як незалежні кандидати, об’єднують зусилля для втілення програм, що забезпечують виконання вимог Майдану.

Про це члени депутатського об’єднання заявили у спільній декларації про наміри.

Відкрите депутатське об’єднання у новообраній Верховній Раді – «Україна понад усе» - приєднується до фракції «Блоку Петра Порошенка», яка складає кістяк коаліції, та разом з нею відстоюватиме головні демократичні принципи і державні цінності, сформовані за результатами Революції Гідності.

«Очищення влади від корупції, дотримання європейського вибору, формування нової, відкритої і прозорої, системи державного управління, забезпечення підзвітності влади, справедливості та дотримання законів у політичній, економічній та соціальній сферах діяльності, гарантування верховенства людини, гідності і права, рівності громадян перед законом – це головні принципи нашої діяльності у Верховній Раді України», - йдеться у декларації депутатського об’єднання «Україна понад усе».

Першочергові кроки, які задекларували в об’єднанні, є оперативне і якісне проведення реформ, створення суспільного телебачення, покарання винних у розстрілі Майдану, а також - зміцнення обороноздатності України від зовнішніх зазіхань, захист національних інтересів держави вцілому та кожного громадянина окремо.

Для досягнення єдності усіх демократичних сил незалежні депутати – члени об’єднання уже заявили про приєднання до коаліції – на умовах дотримання всередині парламентської більшості цілей, задекларованих депутатським об’єднанням. Досягнення цих основних задач має відбутися у стислі терміни.

Парламентське об’єднання «Україна понад усе» створено за ініціативи народних депутатів Дмитра Добродомова (в.о. № 115), Богдана Матківського (в.о. № 121) та Олега Мусія (в.о. № 124). Об’єднання є відкритим, і до нього вже готуються приєднатися інші незалежні депутати, які також прагнуть домагатися задекларованих цілей та сприяти один одному у спільному захисті інтересів виборців.

«Усвідомлюючи спільну, надпартійну, відповідальність за долю України, закликаємо до співпраці інших депутатів – усіх, хто поділяє задекларовані принципи та цінності, утверджені Майданом, і готовий швидко та оперативно працювати для досягнення результатів, адже Україна - понад усе!» - йдеться у декларації депутатського об’єднання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук