Добровольці «Азову» закликали зняти недоторканість з Балоги і Ланьо та контролювати міліцію

Бійці полку «Азов»

Полк спеціального призначення «Азов» запропонував негайно зняти депутатську недоторканість із народних депутатів Михайла Ланьо і Віктора Балоги «як головних винуватців конфлікту».

Про це йдеться в заяві «Азову» щодо ситуації у Мукачевому Закарпатської області, поширеній прес-службою військового формування.

«Збройна конфронтація на Закарпатті, що призвела до крові та загибелі кількох людей, спровокована протистоянням кримінальних угруповань, очолюваних народними депутатами Михайлом Ланьо та Віктором Балогою. Дуже прикро, що в конфлікт за право «кришувати» контрабанду в регіоні виявилися втягнутими українські патріоти», - наголошено в заяві.

У полку наголосили на недопущенні внутрішнього протистояння в країні, яка веде важку війну з потужним супротивником.

«Українське суспільство має бути мобілізованим і консолідованим і протидіяти всіма силами відкриттю вторинних фронтів всередині країни. За це відповідальність лежить як на владі, так і на патріотичній громадськості. Місце патріотів зі зброєю на Сході», - вважають у «Азові».

Там також закликали громадських активістів узяти під власний контроль розслідування цих подій, аби покараними були справжні винуватці подій, а не купка патріотів.

«З метою забезпечення неупередженого та об'єктивного розслідування від Верховної Ради пропонуємо негайно зняти депутатську недоторканість із нардепів Ланьо і Балоги як головних винуватців конфлікту. А також - узяти під повний контроль дії правоохоронних структур, участь яких у вирішенні цього конфлікту викликають сумніви щодо їхньої незаангажованості», - резюмували в полку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук