Дональд Трамп обмежив право нелегальних мігрантів на притулок у США

Особи, котрі незаконно перейшли кордон США з Мексикою, не зможуть подавати документи на статус біженця в США

СвітАндрій Стець, 9 листопада 20184870
Дональд Трамп обмежив право нелегальних мігрантів на притулок у США
фото АВС
Дональд Трамп заборонив надавати притулок нелегальним мігрантам у США

Президент США Дональд Трамп підписав документ, що обмежує надання притулку нелегальним мігрантам, які прибувають до країни через кордон з Мексикою. Жорсткість правил пов'язано з рухом у бік США багатотисячного каравану мігрантів, пише BBC.

Згідно з підписаним указом, особи, котрі незаконно перейшли кордон США з Мексикою, не зможуть подавати документи на статус біженця в США.

«Я тимчасово припиняю в'їзд для певного типу іноземних громадян, щоб упоратися з проблемою величезної кількості мігрантів, які незаконно або без необхідних документів прибувають у нашу країну через територію Мексики», - йдеться в постанові.

Фото ЕРА

При цьому в документі наголошується, що в мігрантів-нелегалів зберігається право «запитувати інші форми захисту від переслідування і тортур». Про які саме форми захисту йдеться, в указі не уточнюється.

Заходи не торкнуться дітей-іноземців, які потрапили на територію країни без супроводу батьків.

«Брак негайних дій для зупинення масової міграції, з якою стикаються США, призведе тільки до збільшення масової нелегальної міграції та до подальшого перенапруження [міграційної] системи», - йдеться в указі.

Додамо, що згідно з законом про імміграцію та громадянство 1965 року, будь-який іммігрант в США може подати заяву на отримання притулку незалежно від того, як він в'їхав до країни.

Нагадаємо, починаючи з 18 жовтня, до кордону США рухається караван мігрантів з країн Центральної Америки. Кілька тисяч чоловіків, жінок і дітей біжать від насильства, злиднів і корупції на батьківщині.

Поліція Гондурасу, Гватемали і Мексики намагалася зупинити біженців, але у неї нічого не вийшло, і караван продовжив свій рух до американського кордону. Відомості про чисельність так званого каравану мігрантів вельми суперечливі: різні видання наводили цифри від двох до семи тисяч осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук