Донецька ОДА відкрила 500 вакансій і запрошує на роботу патріотів

Губернатор Донеччини запрошує на роботу жителів області, які через війну переселилися в інші регіони

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський закликав місцевих жителів-патріотів до роботи в органах регіональної влади.

«Оголошую мобілізацію патріотів на державну службу в Донецькій обласній адміністрації! На жаль, як голова ОДА вимушений констатувати, що сьогодні області бракує достатньої кількості професійних патріотичних кадрів для здійснення належного управління. З початком військових дій з регіону почалося «вимивання» прогресивної, мислячої, компетентної еліти», – написав Жебрівський у Facebook у вівторок.

При цьому голова Донецької адміністрації зазначив, що за три тижні роботи на новій посаді він зіткнувся «з неодноразовими проявами саботажу і симпатій терористам».

«Зрозуміло, що за таких умов сподіватися на швидкі перетворення і відновлення української влади на звільнених територіях не доводиться. А від результатів нашої діяльності тут залежить майбутнє тимчасово окупованих районів», — заявив він.

Жебрівський наголосив, що на сьогодні в Донецькій обласній адміністрації відкрито понад 500 вакансій.

«Незначна кількість службовців, які залишилися вірними українській державі, виконує чимало завдань, щоб підтримувати життєдіяльність області. Але так довго тривати не може», – констатував глава області.

Він закликав жителів регіону, які під тиском зовнішньої агресії були змушені залишити свої будинки, виїхавши в інші області, «повертатися і разом піднімати Донбас».

Водночас керівник регіону визнав, що на сьогодні він не може обіцяти цим людям високі зарплати і комфортні умови праці. «Навпаки, гарантую, що буде нелегко. Але точно пропоную драйв і можливість виконати свій обов’язок перед українським народом. Готовий максимально сприяти, підтримувати і відкривати перспективи для ефективних менеджерів», – зазначив Жебрівський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук