Доплата чи виплата обіцяного?

Голодна наука

СуспільствоНовини Львова, 24 березня 2011, 19:03 860 0

20%, які уряд надбавив вчителям, не є жодною доплатою до зарплат. Цього побоюються педагоги. Як заявила в ефірі ток-шоу «Відверта розмова» екс-начальник управління освіти Львова Надія Оксенчук, вчителі Західної України цю надбавку отримують вже шостий місяць, а от педагоги на Сході, чомусь, досі ні. Кабінет міністрів же не пояснив, чи будуть додаткові гроші, а чи виплата обіцяного.

Постійне недофінансування освіти не може не позначитися і на її якості. Вчителі скаржаться, що не мають за що купувати словники, довідкову літературу, а тим більше комп'ютер, які необхідні для саморозвитку. Через мізерну зарплату,  у школи не йдуть молоді люди, особливо чоловіки. Відтак педагоги - старішають. Їхні середній вік - 45-60 років. А батьки заявляють, що байдужість держави, педагоги переклали на їхні плечі та кишені.

Дітей більше треба вчити спілкуватися, вирішувати проблеми та аналізувати інформацію. Додають іноземні експери. Також, як заявила голова Координаційної Виховно-Освітньої ради при Світовому Конгресі Українців Оксана Винницька, українські вчителі значно менше, аніж їхні колеги закордоном, хвалять дітей за успіхи, натомість частіше - вказують на недопрацювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук