Дрогобицька мерія обмежила у місті використання поліетиленових пакетів

Підприємствам та власникам магазинів рекомендують пропонувати покупцям паперові чи багаторазові пакети

СуспільствоСофія Лазуркевич, 22 листопада 20184120

Виконавчий комітет Дрогобицької міськради прийняв рішення про обмеження використання поліетиленових пакетах у місті. Про це 22 листопада повідомили на сайті Дрогобицької міськради.

Згідно з повідомленням, підприємствам та власникам магазинів рекомендують пропонувати покупцям альтернативу поліетиленовим пакетам, зокрема паперові чи багаторазові пакети. Економічний відділ міськради має намір укладати меморандуми з торговими мережами, що передбачатимуть відмову від поліетиленових пакетів. Спершу такі меморандуми укладатимуть з супермаркетами.

У місті також мають провести просвітницьку роботу серед школярів щодо впливу поліетилену на довкілля.

Нагадаємо, що першою на Львівщині відмовитись від використання поліетиленових пакетів вирішила Славська ОТГ. Таке ж рішення ухвалив виконком Львівської міськради.

Наразі 33 країни світу, серед яких Франція, Італія, Румунія, Монголія, Кенія, Мадагаскар заборонили використання пластикових пакетів, ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на пакети, а Комітет Європарламенту з навколишнього середовища взагалі проголосував за заборону в Євросоюзі з 2021 року використання одноразових пластикових виробів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук