Дружина Решетнікова вважає викрадення чоловіка справою бізнесовою

14 серпня 20093240

Олеся Решетнікова, дружина співвласника будівельної корпорації "Львіввікнопласт" Олександра Решетнікова сьогодні, 14 серпня, під час прес-конференції прокоментувала своє бачення трьох версій викрадення її чоловіка, які розробляють правоохоронці. "Версію про імітацію свого викрадення я вважаю абсолютно безпідставною. У нас дуже міцна сім’я, хороші стосунки. Я ніколи не повірю, що мій чоловік зміг би нас із сином покинути", - сказала вона.

О.Решетнікова додала: "Версію про замах з метою отримання викупу доводиться відкидати. Йде час, але ніяких дзвінків ні до мене, ні в правоохоронні органи не надходило".

О.Решетнікова припускає, що викрадення Олександра Решетнікова пов’язане із його комерційною діяльністю як голови ради директорів будівельної корпорації "Львіввікнопласт" і її співвласника.

"Хочу розповісти про події, що відбувалися в останні місяці на підприємстві. Вони стосувалися підприємства і Олександра Решетнікова особисто як керівника підприємства. Деякий час тому на замовлення дочірнього підприємства "Інтергалбуду", фірми "Інтергал" наше підприємство "Львіввікнопласт" виконувало будівельні роботи на об’єкті ІнтерСіті на вул. Панча у Львові. Після завершення робіт підприємство-замовник заборгувало "Львіввікнопласту" близько 1 млн 800 тис. грн. Проводити оплату "Інтергал" відмовився, мотивуючи це нібито невиконанням нашим підприємством договірних зобов’язань в домовлені терміни, - прокоментувала О.Решетнікова. - Справа дійшла до суду. Питання розглядали у Господарському суді Львівської області, у Львівському апеляційному господарському суді і, на кінець, у Вищому господарському суді України. 22 липня 2009 року Вищий господарський суд України постановив - скаргу ДП "Інтергалбуд" фірми "Інтергал" залишити без задоволення. Через кілька днів вийшла постанова про арешт рахунків "Інтергалу" і примусове стягнення боргу на користь "Львіввікнопласт". За день до викрадення мого чоловіка через пошту отримали копію звернення "Інтегралу" про неможливість виплати боргу "Львіввікнопласт" у зв’язку з іншими великими заборгованостями "Інтергалу" перед іншими партнерами".

О.Решетнікова додала: "Власником підприємства "Інтергалбуд" є народний депутат України Зубик. У мене немає жодних доказів, я не можу нікого ні в чому звинувачувати або в чомусь підозрювати. Я просто викладаю перебіг подій, те, що мало місце".

За її словами, "Львіввікнопласт" переживав кризу, як і інші будівельні підприємства.

"Якщо б "Львіввікнопласту" погасили борги всі наші партнери, проблем взагалі б не було ніяких. Ми переживали кризу, як і всі на будівельному ринку, важко. Якраз останні дні це був просвіт. Наше підприємство запрацювало на повну потужність. І перспективи були абсолютно радісні. Мій чоловік в останні дні був у хорошому настрої, добре себе почував, аналізи здавав з профілактичною метою. Стежив за здоров’ям".

Також Олеся Решетнікова висловила переконання, що колишня дружина Олександра Решетнікова не причетна до його викрадення. "Справді, конфлікт між ними був. Це тривало роками. Всі були в курсі цих перипетій. Це було поливання брудом, і нічого більше. На сьогодні цей конфлікт вичерпаний. З іншого боку, викрадення людини - не проста справа. Зробити це самій не реально. Я практично впевнена, що ця жінка не могла цього зробити. Я пробувала порозмовляти із нею, але безуспішно", - сказала Олеся Решетнікова.

Нагадаємо, Олеся Решетнікова звернулася до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та Президента Віктора Ющенка взяти під особистий контроль розслідування викрадення її чоловіка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук