Два виші Львова – в п’ятірці лідерів за кількістю заяв на вступ

17 липня 201259280
Два виші Львова – в п’ятірці лідерів за кількістю заяв на вступ
фото ridna.ua
ЛНУ ім. І. Франка

НУ «Львівська політехніка» та Львівський національний університет ім. І.Франка увійшли в п’ятірку лідерів за кількістю поданих заяв від вступників. Станом на сьогодні університети займають четверте та п’яте місце серед вищих навчальних закладів відповідно, інформує Міносвіти.

Очолили п’ятірку найпопулярніших вишів на цьому етапі вступної кампанії Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний авіаційний університет.

Загалом, Львівська область на четвертому місці за кількістю заяв, які подали вступники доВНЗ України. Лідирують Донецька та Дніпропетровська області і місто Київ.

Загалом, кількість поданих заяв до ВНЗ України на сьогодні становить 1 152 954. З них в електронному вигляді вступники надіслали 147 862 заяви.

«За 13 днів вступної кампанії участь у ній взяли 398 345 вступників. Системою електронного подання скористалися 48 759 осіб, тобто кожен восьмий вступник», – повідомив заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

Як інформував ZAXID.NET, на 11 липня вступники подали до вищих навчальних закладів України 551 209 заяв. Загальна кількість осіб, які взяли участь у вступній кампанії, – 227 027. Водночас до п’ятірки найпопулярніших вишів країни увійшов НУ «Львівська політехніка».

Зазначимо, у Національному університеті «Львівська політехніка» найдорожчим факультетом є «дизайн». Там за рік навчання потрібно заплатити близько 18 тисяч грн. Стільки ж коштує навчання і на факультеті архітектури. Трішки дешевше на факультеті будівництва – 15 тисяч. А от найдешевший факультет «Львівської політехніки» – пожежна безпека, за спеціальністю управління закладу. Навчання тут коштує 5 460 грн. Найдешевше навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті культури і мистецтва. Там за рік навчання потрібно заплатити 2,5 тис. грн. А звання найдорожчого факультету цього вишу розділили між собою – юридичний факультет та міжнародні відносини – 22 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук