Дванадцятирічний Максим хоче продовжити династію пожежників

Головні новини за 16 вересняІрина Папірник, 16 вересня 2014, 18:07 186 0

У свої роки він здає спортивні нормативи із швидrістю як справжні рятівники, знає на п’ять з чого складаються усі машини, і як функціонує пожежна система.

Звичайний клас у звичайній Дрогобицькій середній школі. Урок української мови, і 12літній  Максим ретельно нотує вправи. Він уважний і сором’язливий. І мало хто з однокласників і дрогобичан знає, що переступаючи поріг школи школяр стає впевненим рятівником.

Бути рятівником — це у крові Максима. У родині Макрухів він буде третім пожежником. Дідусь був начальником цієї пожежної частини, тепер тут господар Олег Макруха — батько Максимчика. Саме завдяки цим двом доблесним рятівникам хлопчик мріє стати пожежником.

Саме батько тренує Максима. І завдяки його вимогливості, хлопець у свої 12 здає спортивні нормативи на рівні з дорослими. Максим як і справжній рятівник вміє поводитися із рукавом. Але найцікавіше юному пожежнику справжні бойові завдання.

У Максима навіть своя спецформа є. А в пожежній частині він як риба у воді. Тут про все і всіх знає на пам’ять.Звичайно всі ці знання у хлопчика не тільки завдяки його цікавості. Дуже багатьом речам його вчать справжні, прості рятівники. Звичайно мрія Максима допомагати на справжніх бойових завданнях. Але зараз хлопчик лише виїздить із частиною на порятунок звірят.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук