Двоє журналісток ZAXID.NET змагаються за перемогу в конкурсі «Честь професії»

Двоє журналісток ZAXID.NET змагаються за перемогу в конкурсі «Честь професії»
Ольга Перехрест та Ірина Скіць

Двоє журналісток ZAXID.NET увійшли до п’ятірки найкращих у номінації «Надія журналістики» VII всеукраїнського конкурсу професійної журналістики «Честь професії». 

Журі відібрало роботи Ольги Перехрест «Найменший вибір» та Ірини Скіць «Ми були впевнені, що нас тут чекають». 

У репортажі «Найменший вибір» Ольга Перехрест описала, як відбувалися місцеві вибори в найменшому місті в Україні – Угневі, де на посаду мера претендував лише один кандидат. 

Матеріал Ірини Скіць «Ми були впевнені, що нас тут чекають» присвячений переселенцям з окупованих територій Донбасу та Криму, які після переїзду змогли започаткувати на Львівщині власний бізнес.

За перемогу в номінації «Надія журналістики» з журналістками ZAXID.NET змагаються Богдан Піленко – журналіст каналу «112 Україна» із роботою «Немирне перемир’я», Тетяна Кузьмінчук – журналістка телеканалу ZIK із роботою «Відгороджені від світу»; Вікторія Лупай – журналістка філії національної телекомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція» із роботою «Віктор Піцул». 

Церемонія нагородження, під час якої стануть відомі переможці в усіх номінаціях конкурсу, розпочнеться сьогодні, 22 квітня, о 19:00 у Києві в НСК «Олімпійський». 

Цього року у восьми номінаціях за звання найбільш професійних, впливових та актуальних журналістських матеріалів змагались автори 912 робіт. У номінації «Надія журналістики» змагалися 72 роботи журналістів віком до 25 років. Серед них професійне журі відібрало п’ять найкращих робіт, до числа яких і увійшли дві публікації журналісток ZAXID.NET.

Конкурс «Честь професії» – найбільший всеукраїнський конкурс професійних журналістських матеріалів, у якому з 2010 року беруть участь журналісти з усієї України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук