Джерело на вулиці Топольній оновлено

У Львові не так багато водойм із чистою водою, тож до тих, що є, мешканці міста ставляться з особливою увагою. Серед них – джерело на Топольній, воду з якого вже роками беруть і львів’яни, і навіть ті, хто живе у довколишніх містечках

Джерело на вулиці Топольній оновлено

Саме тому багатьох так турбувало будівництво спортивно-торгово-розважального центру Spartak, яке вже два роки ведеться за адресою Інструментальна, 49. Мешканці хвилювалися: чи можна буде і далі набирати тут воду? Повідомляємо: доступ не лише залишиться, тепер він буде значно зручнішим!

У цьому переконалися всі, хто 24 серпня завітав на відкриття оновленого джерела за участі представників забудовника та Шевченківської адміністрації. Все змінилося кардинально: тепер воду набирати можуть кілька осіб, а її санітарно-гігієнічні характеристики стали ще кращими завдяки інноваційним інженерним рішенням. Загалом проект, який втілювали з допомогою Львівської студії проектування та дизайну VR-Group, обійшовся ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» у 514 тисяч гривень.

«На початку 2018 року управлінням екології та ландшафтного планування Львівської міської ради було оголошено конкурс благоустрою джерел, – розповів Святослав Костяка, заступник голови Шевченківської районної адміністрації. – Переміг проект Олени Халілової «Відродження джерела «Спартак», на який було виділено кошти у сумі 500 тисяч гривень із місцевого бюджету. Та, оскільки це джерело знаходиться на території майбутнього спортивно-торгово-розважального центру, компанія-забудовник провела реконструкцію повністю за свій рахунок, відтак зекономлені кошти районна адміністрація скерує на озеленення району».

Спортивний-торгово-розважальний комплекс Spartak – це масштабний проект з широкою інфраструктурою, що займає площу 5,5 гектарів. Тут буде і спортивний клуб, і ресторани, і кінотеатр із сімома залами, і 50-ти метровий басейн з трибунами, а також другою чергою заплановане будівництво льодової арени.

ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест», створюючи нові об’єкти, не міг лишити поза увагою ті, які вже стали частиною місцевої історії – тому й подбав про те, аби джерело набуло сучасного вигляду.

«Ще на етапі будівництва СТРЦ «Спартак» готовий брати на себе відповідальність за цікаві та важливі проекти, адже соціально відповідальна складова є невід’ємною частиною успішного бізнесу. І все це можна робити в синергії, завдяки спільним проектам та зусиллям. Тож ми завжди раді співпраці», – наголосив Орест Макогоненко, директор ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест».

Гості відкриття не лише смакували воду з оновленого джерела, а й відзначали День Незалежності запуском жовто-синіх кульок у небо. Яскраві емоції, святковий настрій та знайомство з перевагами першого в Західній Україні спортивно-торгово-розважального центр Spartak зробили цей день насиченим та справді цікавим – багато хто вже з нетерпінням чекає на відкриття самого комплексу, що заплановане на березень 2019 року.

«Це буде справжня магія: мотиваційні надписи на стінах, салати для тих, хто дбає про свою фігуру, якісне музичне наповнення, зона для найменших відвідувачів на фудкорті, – ділиться подробицями про майбутній проект PR-менеджер СТРЦ Spartak Тетяна Альховська. – Ще задовго до відкриття ми вже думаємо над найменшими дрібницями. І відкриття джерела – це лише перша краплинка великого і цікавого благоустрою території spartak.city».

Поки львів’яни попивають водичку, будівництво йде повним ходом і майбутній комплекс набуває все чіткіших обрисів. Тож вже менше ніж за рік сюди ходитимуть не лише до джерела, а й для того, щоб позайматися спортом, поснідати в ресторані здорового харчування і просто відпочити від міських буднів з рідними та друзями.

Фото надані PR-відділом СТРЦ Spartak

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук